KONST / Litografier / Grafiskt blad 14257010
nr 1425 7010
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Tänkaren". Signerad, numrerad 1/100. Bildmått: 28x38 cm, oramat löst blad
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:55:12
18/10 17:01:02